finrach - biuro rachunkowe, księgowość dla firm, biuro księgowe, nadzór księgowy

Księgowa Katowice

już od 100 zł* zadzwoń tel. 507128 934

Księgowa Katowice

Nie stosujemy powszechnej zasady dopasowywania cen do możliwości finansowych klienta! Klient płaci tylko za efekty naszej pracy!

To oznacza, że im mniej mamy do zaksięgowania dokumentów, tym mniej nasz klient płaci.

Ceny za usługi księgowe obliczane są indywidualnie dla każdego klienta.

  • ryczałt od 100,- zł
  • KPiR od 150,- zł
  • Księgi Rachunkowe od 300,- zł

Zadbamy o Twój spokój finansowo-rachunkowy

lat doświadczenia

ukończonych projektów

%

satysfakcji

zadowolonych klientów

Biuro rachunkowe Koszalin:

FinRach Piotr Gierczyński
ul. Mieszka I 24
75-132 Koszalin
NIP: 669-10-13-065

+48 94 717 05 70
+48 507128 934

biuro@finrach.pl
piotrgierczynski@finrach.pl

Formularz kontaktowy

5 + 6 =

Księgowa Katowice

księgowa Katowice

Jednym z ważniejszych elementów rachunkowości jest księgowość. To ona odpowiada za pieniężną bądź ilościową rejestrację zdarzeń gospodarczych, które mają bezpośredni wpływ na zmiany majątku danego podmiotu gospodarczego. Obecnie księgowość może być prowadzona na dwa sposoby. W sposób tradycyjny obejmujący technikę ręczną bądź w sposób komputerowy. Księgowość komputerowa pozwala w sposób znacznie szybszy oraz prostszy przetwarzać pracochłonne dane z dziedziny ewidencji. Rozwiązanie to jest korzystniejsze od tradycyjnego zarówno pod względem organizacyjnym jak i proceduralnym. Usługa księgowa Katowice bardzo dobrze sprawdzi się we wszelkich przedsiębiorstwach jak również w pomocy indywidualnym jednostkom.

W przypadku klientów indywidualnych księgowa w Katowicach może pomóc przede wszystkim przy rozliczaniu podatków. Dzięki niej można zaoszczędzić zarówno dużo czasu jak i stresu. W przypadku przedsiębiorstw z danych usług można skorzystać już na etapie przygotowywania dokumentów niezbędnych do uruchomienia działalności gospodarczej jak również przy wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania. Praca księgowej w firmie wiąże się przede wszystkim z prowadzeniem ksiąg rachunkowych czy też podatkowej księgi przychodów oraz rozchodów. Nie są jej obce ewidencje środków trwałych jak i ewidencje zakupu oraz sprzedaży VAT.

Wszystko to wymaga nie tylko odpowiedniego wykształcenia, ale również i doświadczenia oraz precyzji wykonywania zadań. Istotna jest również sumienność oraz znajomość obowiązujących przepisów oraz zasad prawnych. Usługa księgowa Katowice bardzo dobrze sprawdzi się również przy sporządzaniu rocznych zeznań oraz sprawozdań finansowych a także rozliczeń miesięcznych czy kwartalnych w zakresie podatków. Za jej pomocną można także uzyskać raporty o sytuacji finansowej danej firmy. Równie często księgowa przejmuje wszelkie kontakty z takimi instytucjami jak na przykład ZUS czy też GUS. Praca ta wiąże się z dużą odpowiedzialnością a każdy kolejny dzień pozwala na zdobywanie niezbędnego doświadczenia.