Biuro rachunkowe Koszalin - cennik

Usługi księgowe cennik

Nie stosujemy powszechnej zasady dopasowywania cen do możliwości finansowych klienta!

Klient płaci tylko za efekty naszej pracy!

To oznacza, że im mniej mamy do zaksięgowania dokumentów, tym mniej nasz klient płaci.

Ceny obliczane są indywidualnie dla każdego klienta.

  • ryczałt od 100,- zł
  • KPiR od 150,- zł
  • Księgi Rachunkowe od 300,- zł

Biuro rachunkowe Koszalin cennik

Nasza firma świadczy usługi w zakresie księgowości i rachunkowości. Od lat pomagamy klientom, którzy prowadzą własną działalność, niezależnie od tego, czy jest to niewielka firma, czy duże przedsiębiorstwo. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zależy nam na tym, by dopasować się do Twoich potrzeb.

Cennik naszego biura rachunkowego w Koszalinie nie jest jednoznacznie określony, ponieważ dzięki naszej elastyczności, zakres działań może być naprawdę duży. Oznacza to, że nie da się jasno sprecyzować, jaka będzie cena usługi – to zależy od różnych zmiennych. Jesteśmy przekonani, że znajdziemy rozwiązanie, które usatysfakcjonuje obie strony.

Proponujemy nie tylko usługi związane z księgowością, ale też doradztwo i pomoc w optymalizacji podatkowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu znamy specyfikę różnych branż, a do tego stale podwyższamy nasze kompetencje i aktualizujemy wiedzę, by zawsze być na bieżąco z obowiązującymi przepisami. Dzięki temu służymy pomocą nawet w przypadku trudnych zagadnień prawnych. Jesteśmy profesjonalni i szukamy optymalnych rozwiązań dla Twojej firmy. Angażujemy się w wykonywane obowiązki.

 

Potrafimy dopasować się nawet do najbardziej wymagających klientów. Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem rachunkowym w Koszalinie. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz omówimy warunki współpracy.