Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe FinRach.pl

Zapewniamy pełną obsługę polegającą na prowadzeniu ksiąg rachunkowych, podatkowych, wszelkich ewidencji koniecznych przy prowadzeniu działalności gospodarczej, w tym kadrowo-płacowej i rozliczeń z ZUS.

Mamy sprawnie funkcjonujący system kontroli wewnętrznej polegający na podwójnym sprawdzeniu dokumentów; raz przez osobę księgującą, drugi raz przez inną osobę sprawdzającą. Taki system pracy wyróżnia nas spośród innych biur rachunkowych i gwarantuje zminimalizowanie ewentualnych błędów.

Posiadamy program komputerowy pozwalający, na wgląd on-line do swojej księgowości.

Jesteśmy objęci zarówno obowiązkowym ubezpieczeniem, jak i dobrowolnym od odpowiedzialności cywilnej w PZU, nr polisy: A Nr 0065090. W zależności od wyboru systemu współpracy z klientem, zapewniamy minimalizację pracy związanej z dokumentacją firmy i wszelkimi formalnościami z urzędami. Dojeżdżamy do naszych klientów po dokumenty, jeździmy na wezwania do urzędów w celu wyjaśnienia wątpliwości, dostarczamy do instytucji kredytujących wymaganych sprawozdań, prognoz i analiz ekonomicznych.

Naszym klientom zapewniamy stałe doradztwo w zakresie zarządzania finansami, podatkami, pozyskiwania środków zewnętrznych (analizy kosztów kredytów, leasingów, pożyczek). Klienci, którym świadczymy usługi rachunkowe, mają stały 20% rabat na pozostałe usługi z naszej oferty: biznesplany, wnioski i obsługę projektów dofinansowywanych z Unii Europejskiej.